MMORPG - Metin2 - Knight Online - Karahan Online - Silkroad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

beyler size mükemmel server no hamachi :))

2 posters
YazarMesaj
erdem277

REP : 26

beyler size mükemmel server no hamachi :)) Empty
MesajKonu: beyler size mükemmel server no hamachi :))   beyler size mükemmel server no hamachi :)) Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 6:09 pm

Very Happy selamun aleykum gıne erdem 277 farkıyla sıze bır prıvate server sunuyorumm evet arkadaslar admin bey ede yardımlarımla serverımızın adı havintm2 linkleri verecegım uyelık lınkınızıde arkadaslar cok konustum sımdı falıyete (havintmt) üyelik [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] linkk Smile alternatif linkverıyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] shop Smile arkadaslar duzenlı olarak veremıyorum acıl ısım varda bu forum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] pirat pirat pirat
Admin
Admin
Admin

REP : 6

beyler size mükemmel server no hamachi :)) Empty
MesajKonu: Geri: beyler size mükemmel server no hamachi :))   beyler size mükemmel server no hamachi :)) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:16 pm

ACELE İŞİN VARMIŞ ONDAN DÜZENLİ OLMAMIŞ BİŞİ OLMAZ AMA SEN SONRA DÜZENLERSEN YİNE DE SAĞOL

beyler size mükemmel server no hamachi :))
1 sayfadaki 1 sayfası